prva banka banke metala kupuje zlato putem interneta
fidulink online offshore tvrtka stvaranje internetska tvrtka off-shore fidulink offshore

Ispod ćete naći porezne stope za tvrtke u 2020. godini (Izvor Wikipedia). Ovaj vam članak može pomoći u odabiru lokacije vaše tvrtke, podružnice ili podružnice.

plaćaStopa poreza na dobit (2020)2Stopa poreza na dividendu (2020)2Kombinirana porezna stopa (2020)2
 Irlande12.5%51.0%57.1%
 Južna Koreja27.5%40.3%56.7%
 Kanada26.8%39.3%55.6%
 Francuska32.0%34.0%55.1%
 Danska22.0%42.0%54.8%
 Belgique29.6%30.0%50.7%
 Portugal31.5%28.0%50.7%
 Royaume Uni-19.0%38.1%49.9%
 Izrael23.0%33.0%48.4%
 Allemagne29.9%26.4%48.4%
 SAD25.9%29.3%47.6%
 Australie30.0%24.3%47.0%
 Norveška22.0%31.7%46.7%
 Austrija25.0%27.5%45.6%
 Antilop21.4%30.0%45.0%
 Japon29.7%20.3%44.0%
 Italie24.0%26.0%43.8%
 Plaća-Bas25.0%25.0%43.8%
 Finska20.0%28.9%43.1%
 Espagne25.0%23.0%42.3%
 Meksiko30.0%17.1%42.0%
 Luksemburg24.9%21.0%40.7%
 Slovenija19.0%25.0%39.3%
 Grčkoj28.0%15.0%38.8%
 Švajcarska21.1%21.1%37.8%
 Island20.0%22.0%37.6%
 Chili25.0%13.3%35.0%
 Turquie22.0%17.5%35.0%
 Pologne19.0%19.0%34.4%
 Novi Zeland28.0%6.9%33.0%
 République tchèque19.0%15.0%31.2%
 Litvanija15.0%15.0%27.8%
 Slovačka21.0%7.0%26.5%
 Hongrie9.0%15.0%22.7%
 Estonija20.0%0.0%20.0%
 Letonija20.0%0.0%20.0%

Želite primiti internetsku ponudu za stvaranje vaše tvrtke s našim lokalnim stručnjacima (pravnici, računovođe) izravno na MarketPlace od Fidulink.com kako biste podnijeli zahtjev za stvaranje svoje tvrtke na mreži i bez putovanja.

Prevesti ovu stranicu?

offlinemolim te pričekaj
Pomoć i podrška uživo
Online!

Mrežni agent

fidulink

POTREBNI FIDULINK DOKUMENTI

×
KORAK 1
×
KORAK 2
×
KORAK 3
Jezik "